Unsere Seite verwendet Cookies. Die fortgesetzte Nutzung dieser Website bedeutet Akzeptanz.    Was sind Cookies?    OK
Zäune aus Polen - Metallzäune und Schmiedeeiserne Zäune - Formet-Zaune
ANGEBOT
Kostenloses Angebot
Am häufigsten gewählten
Technologia / Produkcja

Stal

Do produkcji wyrobów stosujemy wysokiej jakości stal nietopliwą-węglową. Posiada ona wyższy stopień czystości niż stal zwykła(topliwa), szczególnie jeśli chodzi o zawartość substancji niemetalicznych. Ten rodzaj stali nadaje się znakomicie do produkcji wyrobów przeznaczonych do cynkowania ogniowego.

Spawanie

Stosujemy podczas spawania konstrukcji technologię spawalniczą MIG/MAG. Jest to metoda pracy ręcznej zalecana dla używanych przez nas surowców. Polega ona na stopieniu zespawanego materiału z materiałem elektrody stopowej za pomocą ciepła łuku elektrycznego rozgrzewającego się między elektrodą stopową i zespawanym przedmiotem w otoczce obojętnego lub aktywnego gazu

Ochrona przeciwkorozyjna podstawowa - Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie ogniowe jest najlepszą ochroną elementów z metali i ich stopów przeciw korozji. Proces ten polega na naniesieniu mechanicznie trwałej powłoki cynkowej na stal. Odpowiednio przygotowane elementy stalowe zanurzane są w płynnym cynku o temperaturze ca. 450 stopni C. Powłoka cynkowa pokrywa wszystkie powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne elementu. Przedłuża to trwałość ochrony przeciwkorozyjnej konstrukcji stalowych, która wynosi w zależności od otoczenia od 20 do nawet 70 lat. Powłoka może być srebrna lub szara.

Dodatkowa ochrona przeciwkorozyjna - Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to nowoczesna technologia polegająca na nanoszeniu powłok farby podgrzanych w wysokiej temperaturze. Proces ten polega na wykorzystaniu sił pola elektrycznego podczas nanoszenia pod ciśnieniem na metal cząsteczek farby( drobny środek wiążący + pigment) w wybranym kolorze, strukturze i rodzaju. Następnie farba jest podgrzewana w odpowiednich komorach piecowych w temperaturze ca. 200 stopni Celsjusza. Malowanie odbywa się za pomocą farb epoksydowych, poliesterowo-epoksydowych i poliesterowych w pełnej palecie kolorystycznej standardu RAL, DB oraz innych np. ‘Farby Antyczne' , patynowane w zależności od życzenia klienta. Wykończona tak powierzchnia elementu metalowego gwarantuje wysoką estetykę przez długi czas, mechaniczną odporność oraz wytrzymałość na działanie promieni słonecznych, ultrafioletowych i warunków pogodowych. Dodatkowo uzyskujemy powierzchnię wolną od jakichkolwiek zacieków lub zmarszczeń.

Technologia / Produkcja


Technologia / Produkcja


Technologia / Produkcja


Technologia / Produkcja


Technologia / Produkcja   Technologia / Produkcja
Formet-Zaune - Zäune aus Polen
PL 66-470 Kostrzyn nad Odrą, ul. Osiedle Leśne 1D/1
Tel./Fax: 0048 95 752 3077 | Impressum | Datenschutz