Unsere Seite verwendet Cookies. Die fortgesetzte Nutzung dieser Website bedeutet Akzeptanz.    Was sind Cookies?    OK
Zäune aus Polen - Metallzäune und Schmiedeeiserne Zäune - Formet-Zaune
ANGEBOT
Kostenloses Angebot
Am häufigsten gewählten
AK-METAL -Schmiedeeiserne & Moderne Metallzäune

Wykonujemy ogrodzenia metalowe, bramy uchylne i przesuwne, furty, kraty, schody metalowe. Jesteśmy firmą rodzinną z kilkuletnim doświadczeniem na rynku niemieckim i znacznie dłuższym na rynku polskim w branży ślusarstwa i kowalstwa artystycznego.

Staramy się aby każdy klient, który skorzystał z naszych usług był zadowolony z trzech podstawowych powodów:

  • wysokiej jakości
  • krótkiego terminu realizacji
  • oraz korzystnej ceny

W ofercie posiadamy również ogrodzenia panelowe w szerokiej gamie rozmiarów i po bardzo korzystnych cenach dla firm oraz klientów indywidualnych - wszystko oczywiście z możliwością montażu u klienta.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej  wymagającym zleceniom na podstawie indywidualnych życzeń klientów. W zakresie sprzedaży i montażu automatyki współpracujemy z przedstawicielami renomowanych firm: włoskiej 'NICE' oraz niemieckiej 'HORMANN'. W trosce o długie i komfortowe użytkowanie standardowo stosujemy zamki renomowanej firmy .

Wszystkie nasze wyroby są standardowo cynkowane ogniowo w celu zabezpieczenia przed korozją oraz dodatkowo malowane proszkowo na życzenie klienta.

Ogrodzenia są obecnie dokładnie zaplanowaną inwestycją. Spełniają szereg funkcji użytkowych np. ochrona ale przede wszystkim mają być ozdobą naszego domu poprzez walory estetyczne, wysoką jakość oraz trwałość.

Na Państwa życzenie możemy udostępnić ciągle powiększającą się listę zadowolonych klientów w celu otrzymania referencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a jeśli chcą Państwo otrzymać bezpłatną wycenę prosimy wypełnić krótki i przejrzysty  formularz ofertowy .

Formet-Zaune - Zäune aus Polen
PL 66-470 Kostrzyn nad Odrą, ul. Osiedle Leśne 1D/1
Tel./Fax: 0048 95 752 3077 | Impressum | Datenschutz